Čistič chladiča motocyklov - 150ml

Cena s DPH 20%:
4.97 €
Cena bez DPH 20%:
4.14 €
Skladom

Koncentrát pre čistenie vodných chladiacich sústav motocyklových motorov. Usadeniny v chladiacich a vykurovacích systémoch vytvára bariéry voči výmene tepla, blokujú termostatické ventily a regulačné mechanizmy. Pri príliš vysokých teplotách pracuje motor nehospodárne a s vysokým opotrebením. Tieto podmienky vysoko zvyšujú riziko poškodenia motora. Čistič rozpúšťa olejové a vápenaté usadeniny, zaisťuje udržovanie optimálnej teploty a zaručuje prevádzkovú spoľahlivosť motora. Neobsahuje žiadne agresívne kyseliny a luhy.

Použitie:

Čistič je vhodný pre všetky vodné chladiace systémy. Znášanlivý je so všetkými bežnými prísadami do chladiacich kvapalín a protimrazovými prípravkami.

Liqui Moly odporúča čistič používať preventívne alebo pred výmenou chladiacej kvapaliny. Obsah dózy pridať do chladiacej kvapaliny. Po pridaní čističa podľa stupňa znečistenia nechať motor cca 10- 30 minút bežať na prevádzkovej teplote. Následne vypustiť vodu z chladiaceho systému a vypláchnuť čistou vodou. Nakoniec obsah chladiča naplniť chladiacou zmesou podľa návodu výrobcu. Obsah dózy 150 ml stačí na 5 l chladiacej kvapaliny.Objednávacie číslo: 3042

Balenie:

  • 150 ml