U kuriérskej spoločnosti „GLS Slovakia“ ktorú využívame, je možná platba kartou pri prevzatí, spôsob prepravy zvoľte Kuriér - Dobierka.

LIQUI MOLY 4T 15W-50 OFFROAD - 4l

Cena s DPH 20%:
23.50 €
Cena bez DPH 20%:
19.58 €
Skladom

LIQUI MOLY 4T 15W-50 OFFROAD je vysoko výkonný olej prispôsobený pre použitie v moderných, vzduchom aj vodou chladených, štvortaktných motocyklových motoroch. Bol špeciálne vyvinutý pre použitie v bežne až vysoko zaťažených endurových motokrosových motocykloch, tiež vo štvorkolkách, vozidlách SxS a snežných skútroch. Vybrané základové oleje vysoko akostné aditíva zaručujú optimálne mazanie, výbornú čistotu motora vynikajúce trecie hodnoty. Motorový olej Motorbike 4T 15W-50 Offroad sa výborne hodí pre použitie so suchou aj mokrou spojkou a vyhovuje špecifikácii JASO MA-2. Početní japonskí výrobcovia motocyklov predpisujú pre staršie motocykle z deväťdesiatych rokov motorový olej tejto viskozity.

Použitie:

Špeciálne vhodný olej pre použitie v bežne až vysoko zaťažených štvortaktných endurových a motokrosových motocykloch, štvorkolkách, snežných skútroch a vozidlách SxS. Výborne sa hodí pre suché i mokré spojky.

Objednávacie číslo: 3058

Balenie:

  • 4 l

Špecifikácie a schválenia:

  • SAE 15W-50
  • API SL
  • JASO MA-2