LIQUI MOLY autošampón s voskom - 10l

Cena s DPH 20%:
54.14 €
Cena bez DPH 20%:
45.12 €
Skladom

Efektívny, multifunkčný, pH neutrálny a vodný film narušujúci šampónový koncentrát pre ručné umývanie motorových vozidiel s obsahom jemných, k pokožke a automobilovým lakom šetrným tenzidom a s vysokým podielom ošetrujúcich zložiek. Umývanie, ošetrovanie a sušenie prebieha v jednom pracovnom kroku. Po opláchnutí sa vodný film hneď roztrhá a podporuje tak schnutie vozidla bez tvorenia škvŕn. Šampón s leskom a voskom je ideálny pre udržovanie/ošetrovanie vozového parku, kedy predtým nanesené leštidlá a politúry ešte neboli opotrebované. Lak vozidla získa vysoký lesk a dlhodobú konzerváciu a je tým chránený proti agresívnym vplyvom životného prostredia.

Spôsob použitia:

Šampón s leskom a voskom je možné použiť na umývanie motorových vozidiel ručným spôsobom alebo pomocou šampónovacieho zariadenia. Na ručné umývanie sa podľa tvrdosti vody pridá 30 – 50 ml šampónu na 10 l vody. Vozidlo umyť prostredníctvom špongie alebo umývaciej rukavice a následne dostatočne opláchnuť jemným prúdom čistej vody. Zvyšky vody vysušiť utierkou z mikrovlákien alebo kožou na ošetrovanie vozidiel.

Použitie:

Pre čistenie všetkých materiálov, ako sú lakované a chromované povrchy, guma, plasty, sklo na osobných a úžitkových vozidlách, motocykloch, plavidlách, obytných prívesoch a vozidlách, záhradného nábytku apod.

Objednávacie číslo: 8198

Balenie:

  • 10 l