LIQUI MOLY E10 ADDITIVE - 150ml

Cena s DPH 20%:
5.78 €
Cena bez DPH 20%:
4.82 €
Skladom

LIQUI MOLY E10 ADDITIVE je moderná bezpopolová prísada do benzínu pre zlepšenie jeho spaľovania a rýchlejšiu akceleráciu vozidla pri čiastočnom zaťažení motora. Špeciálne navrhnuté pre odstránenie poklesu výkonu vplyvom použitia benzínu E10. Zlepšuje priebeh akcelerácie a upokojuje beh motora. Chráni pred zvýšeným obsahom vody v benzíne. Prísada je kompatibilná so všetkými kvalitami benzínu a aditív. Prísada do paliva pre všetky štvortaktné a dvojtaktné benzínové motory, špeciálne pre motorové vozidlá.

Vlastnosti:

výborná ochrana pred koróziou - vyšší výkon motora - lepšie jazdné vlastnosti - zlepšuje akceleráciu - čistí palivový systém - testované v motoroch s katalyzátormi - neobsahuje žiadne organokovové zlúčeniny - chráni pred vyšším obsahom vody v palive

Použitie:

Prísada do paliva pre všetky štvortaktné a dvojtaktné benzínové motory, špeciálne pre motorové vozidlá. Je vhodná aj pre jednostopové vozidlá. Pridávať do paliva pri každom tankovaní, k zmiešaniu prísady s palivom dôjde samovoľne. Obsah dózy 150 ml vystačí pre 35 až 70 litrov paliva.

Objednávacie číslo: 21421

Balenie:

  • 150 ml