LIQUI MOLY KLIMA FRESH - 150ml

Cena s DPH 20%:
7.28 €
Cena bez DPH 20%:
6.07 €
Skladom

V krátkej dobe (cca 10 minút) odstraňuje nepríjemné zápachy, ktoré vznikajú v klimatizačných zariadeniach, vzduchových kanáloch alebo v interiéroch motorových vozidiel. Jednoduché použitie prostriedku bez demontáže peľových alebo prachových filtrov. Po aplikácii zostáva príjemná svieža vôňa.

Použitie:

Pred aplikáciou prostriedku je nutné osušiť povrch výmenníka klimatizácie pomocou kúrenia vozidla. K tomu je potrebné naštartovať motor a zapojenú klimatizáciu vyradiť z činnosti. Teplotu nastaviť na maximum (horúco), vykurovacie a vzduchové vývody nasmerovať do spodných priestorov interiéru, prepnúť na vnútornú cirkuláciu, ventilátor nastaviť na maximum a zapnúť ho. Nechať kúrenie pracovať 10 minút. Dózu pred použitím dobre pretrepať, vložiť do otvoru v škatuľke a tú umiestniť pred nasávací otvor vetrania, ktorý býva najčastejšie v priestore nôh spolujazdca.

Ovládač rozdeľovania vzduchu nastaviť na stred vozidla (na pasažierov) a do hornej oblasti interiéru (na čelné sklo). Následne zatlačiť ventil spreja tak, až sa zaistí a začne rozprašovať aerosól. Počas rozprašovania a pôsobenia prostriedku (cca 10 minút) nechať zatvorené všetky okná a dvere vozidla. Po skončení čistenia povrch výmenníku klimatizácie osušiť pomocou kúrenia pri jeho rovnakom nastavení ako na začiatku. Nakoniec vypnúť motor a nechať vozidlo cca 10 minút pri otvorených dverách dobre vyvetrať.

Objednávacie číslo: 2389

Balenie:

  • 150 ml