LIQUI MOLY krycia živica na sklo - 5ml

Cena s DPH 20%:
23.30 €
Cena bez DPH 20%:
19.42 €
Skladom

Riedka tekutá živica na ošetrenie povrchu skla, ktoré bolo opravené po poškodení úderom kamienka. Číra, UV žiarením tvrditeľná, kvapalná lepiaca látka na vyplňovanie povrchových poškodení miest v rámci opráv vrstvených skiel motorových vozidiel.

Použitie:

Na profesionálne opravy poškodených vrstvených skiel motorových vozidiel.

Jednu kvapku živice kvapnúť na mylarový štvorček a ten umiestniť na poškodené miesto na skle. Alternatívne je možné kvapnúť jednu kvapku živice priamo na poškodené miesto na skle a následne ho prekryť mylarovým štvorčekom. Pre vytvrdenie živice je nutné použiť UV lampu nastavenú na 4 až 10 W. UV lampa je súčasťou opravnej sady vrstvených skiel v kufríkoch obj. č. 6261 a 6265. Po vytvrdnutí povrchu poškodeného miesta je potrebné jeho povrch zarovnať žiletkou, ktorá je tiež obsiahnutá v oboch kufríkoch. Následne je potrebné povrch opraveného miesta ešte preleštiť Brusnou a leštiacou pastou na sklo, obj. č. 6297. Tým sa dosiahne optimálny výsledok opravy.

Živica sa môže dostať do kontaktu s gumovými alebo plastovými časťami a tiež s lakovanými plochami karosérie. V tomto prípade je nutné živicu ihneď dôkladne umyť veľkým množstvom vody alebo čističom skla.

Objednávacie číslo: 6298

Balenie:

  • 5 ml