LIQUI MOLY kyslý čistič diskov - 20l

Cena s DPH 20%:
100.03 €
Cena bez DPH 20%:
83.36 €
Skladom

LIQUI MOLY kyslý čistič diskov slúži na rýchle odstraňovanie silného anorganického znečistenia. Čistič je koncipovaný na báze silnej minerálnej kyseliny bez prísady kyseliny fluorovodíkovej. Odstraňuje rýchlo, dôkladne a prakticky bez námahy obzvlášť extrémne znečistenie diskov, ako je prach z brzdových doštičiek a prilepená cestná špina. Kyslý čistič diskov znižuje prácnosť čistenia ráfikov na minimum.

Kyslý čistič diskov je pri používaní, v súlade s podmienkami použitia, vhodný pre biologické čističky odpadových vôd. Odstraňuje tiež z dlaždíc, strojov a vozidiel silné znečistenia, ako sú zvyšky cementu, vápenné usadeniny, vodný kameň a pod.

Použitie:

Špeciálne na čistenie a údržbu voči kyselinám odolných automobilových lakovaných hliníkových a oceľových diskov, krytov kolies a pod. Môže sa tiež použiť v umývačkách, na stavebných strojoch alebo v priemysle na odstraňovanie silných znečistení, ako sú zvyšky cementu, vápenné usadeniny, vodný kameň a ďalšie pevne prichytené nečistoty. Je vhodný pre odlučovače oleja.

Objednávacie číslo: 21673

Balenie:

  • 20 l