LIQUI MOLY preplach motora motocyklov SHOOTER - 80ml

Cena s DPH 20%:
3.53 €
Cena bez DPH 20%:
2.94 €
Skladom

Čistiaca kvapalina, ktorá uvoľňuje problematické usadeniny z vnútra motora. Rozpúšťa usadeniny bahenného i pevného typu. V oleji rozpustné i nerozpustné zbytky všetkých druhov usadenín sa rozptýlia v oleji a pri jeho výmene sa odstránia z olejového obehu. Motor očistený od usadenín a nečistôt a naplnený čerstvým olejom, ktorý tiež nie je znečistený týmito zvyškami, môže opäť podávať plný výkon.

Použitie:

Čistenie a vymývanie mazacích olejových okruhov štvortaktných benzínových motocyklových motorov. Frekvencia použitia preplachu je závislá na stupni znečistenia olejového okruhu a na kvalite použitého oleja.

Obsah dózy 80 ml stačí pre motory s olejovou náplňou až 0,8-2 litre motorového oleja. Pridáva sa do opotrebovaného oleja pred jeho výmenou v čase, keď je motor zohriaty na prevádzkovú teplotu. Motor sa nechá cca 10 minút bežať na voľnobeh. Následne sa vypustí starý olej, vymení sa olejový filter a naplní sa motor novým olejom. Preplach je znášanlivý so všetkými bežne predávanými motorovými olejmi. Je vhodný pre motocykle so spojkou v olejovej náplni.

Objednávacie číslo: 3028

Balenie:

  • 80 ml