LIQUI MOLY údržbový a mazací sprej - 400ml

Cena s DPH 20%:
6.41 €
Cena bez DPH 20%:
5.34 €
Skladom

Údržbový a mazací sprej bez obsahu silikónu pre mazanie, montáže a údržbu plastových a gumových súčiastok. Optimálne vhodný pre lakovacie pracovište. Vplyvom vysokej ochrany voči UV žiareniu zabraňuje predčasnému starnutiu a krehnutiu ošetrených súčiastok. Odstraňuje a potlačuje vŕzgavé a škrípajúce zvuky vznikajúce najmä medzi plastovými súčiastkami. Vytlačuje mokro a vlhkosť, nevytvára živicu a nelepí. Je transparentný a univerzálne použiteľný.

Použitie:

Automobilový priemysel: Pre všetky montážne práce s plastovými a gumovými súčiastkami. Pre ošetrovanie a údržbu plastových povrchov a taktiež pre mazanie klzných líšt, vodítok sťahovacích okien, navíjačov bezpečnostných pásov a ako prípravok na údržbu tesnenia dverí. Uľahčuje vzájomnú montáž plastových súčiastok.

Strojárenský priemysel: Vplyvom svojho zloženia bez obsahu silikónu nevytvára problémy pri neskoršom lakovaní. Je optimálny pre montáže a údržbu plastových dielov, u ktorých nie je vhodné použiť silikónový mazací film. Ideálny pre vodiace lišty, frézy a pílové pláty. Vytlačuje mokro a vlhkosť. Eliminuje vŕzgajúce a škrípajúce zvuky u všetkých druhov polymérových materiálov.

Objednávacie číslo: 20665

Balenie:

  • 400 ml